Instytut Nauk Ścisłych i Technicznych

Fizyka na Pokaz w Akademii Pomorskiej

20 maja w Instytucie Nauk Ścisłych i Technicznych odbyły się pokazy doświadczeń fizycznych z mechaniki i termodynamiki (dla uczniów szkół  ponadpodstawowych) z cyklu "Fizyka na Pokaz", gdzie goszczono grupę uczniów z Policyjnego LO nr 1 w Słupsku oraz IV LO w Słupsku. Pokazy prowadził p. Andrzej Krzysztofowicz.

25.05.2022
Przykra wiadomość

Z żalem informujemy, że dnia 1 stycznia w wypadku samochodowym pod Lęborkiem zginął student IV roku studiów niestacjonarnych kierunku informatyka Damian Wołczuk.

07.01.2022
Wyróżnienie w konkursie Popularyzator Nauki 2021

Dnia 3 grudnia 2021 na uroczystej gali panie dr Irena Domnik, dr Zofia Lewandowska i dr Małgorzata Turowska odebrały wyróżnienie w prestiżowym konkursie Popularyzator Nauki 2021. Wyróżnienie zostało przyznane za popularyzację matematyki w ramach organizowanej od dwudziestu lat Ligi Matematycznej im. Zdzisława Matuskiego.

08.12.2021
Zmiana organizacji zajęć

Na mocy Zarządzenia Nr R.021.136.21 Rektora Akademii Pomorskiej w Słupsku z dnia 25 listopada 2021 roku Dyrektor INŚiT podjął decyzję o zmianie formy zajęć  w okresie od 6 grudnia 2021 r. do 14 stycznia 2022 r. - zajęcia odbywać się będą w formie mieszanej. Wykłady, konwersatoria, ćwiczenia audytoryjne oraz niektóre ćwiczenia laboratoryjne  odbywać się będą zdalnie - synchroniczne. Pozostałe zajęcia będą w formi ...

29.11.2021