Instytut Nauk Ścisłych i Technicznych

Akadamia Pomorska Słupsk
Pierwsze spotkanie w ramach projektu "FCHgo Odkryj energię wodoru"

Uczniowie z Zespołu Szkół Akademickich (ALO) oraz Zespołu Szkół Sportowych (IVLO)  Słupsku zostali zaproszeni do udziału w projekcie FCHgo Odkryj energię wodoru. FCHgo jest to europejski projekt poświęcony wspieraniu wiedzy na temat technologii ogniw paliwowych i wodoru poprzez dostarczenie modelu edukacyjnego dla szkół.

25.10.2019
Konkurs ,,Quadrathlon informatyczny’’ w Instytucie Matematyki

W dniu 7 marca 2019 roku w Instytucie Matematyki odbyła się druga edycja ,,Quadrathlonu informatycznego’’ - międzyszkolnego konkursu skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych, organizowanego przy współpracy firm z branży IT: Kaliop Poland, Macrologic, OptiNav oraz DataMomentum.

Finał Ligi Matematycznej

W ramach obchodów 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku we wtorek 26 marca 2019r. o godz. 10.00 odbędzie się XVIII FINAŁ LIGI MATEMATYCZNEJ IM. Zdzisława Matuskiego - ogólnopolskiego konkursu matematycznego organizowanego przez Instytut Matematyki Akademii Pomorskiej w Słupsku we współpracy I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku.

XVIII Finał Ligi Matematycznej

W ramach obchodów 50-lecia Akademii Pomorskiej w Słupsku we wtorek 26 marca 2019r. odbył się XVIII FINAŁ LIGI MATEMATYCZNEJ IM. Zdzisława Matuskiego - ogólnopolskiego konkursu matematycznego organizowanego przez Instytut Matematyki Akademii Pomorskiej w Słupsku we współpracy I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku.

Sekretariat nieczynny

Sekretariat Instytutu Matematyki w dniach 29-30.04.2019 r. będzie nieczynny.